Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tonyi8 Creative Commons License 2009-01-08 08:39:29 3048
Már a 70-200-nál is az obit fogom, nem a vázat. Elég törékeny darabnak néz ki, ettől függetlenül jól szolgál:)
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2009-01-07 19:18:43 3047
Nézelődni tényleg jó volt, meg hallgatni ahogy fölöttünk húznak..
A bajonett: lényeg hogy eszedbe ne jusson a vázat fogni ha rajta van az obi, úgy értem hogy ha tartod, csak az obit fogva cipeld, hiszen az a nehezebb, masszívabb dolog. Mondjuk erre biztos magadtól is rájöttél volna :) , de 400as obinál egy nagyobb váz is csak tartozék, nem csak a tied.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!