|
|
|
|
 |
márnempipás
2009-01-09 19:35:00
|
3981
|
Köszi, Ha elszánom magam esetleg majd ide is felteszem az ajánlatot. Elég sok cuccom van hozzá. Vaku, nagylátószögű előtét (soligor 0,7), tubus, szűrők. Ha eladó lesz, akkor egy csomagban adom. Még egy kicsit kivárok. |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2009-01-07 17:47:14
|
3980
|
Most néztem Vaterán, 40.000-50.000 között árulják. Vannak hozzá tartozékaid is? Ha igen, akkor szerintem 45.000-re beárazhatod. (Amúgy meglepő, hogy még 5 évesen is így tartja az árát...) |
|
Előzmény:
 |
márnempipás
2009-01-07 11:25:59
|
3979
|
Sziasztok, szerintetek milyen értéket képvisel manapság egy S7000-res. A gép tejesen hibátlan, csak gépcserén agyalok, mennék egy kicsit felfelé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|