|
|
|
|
 |
kis59
2009-04-06 20:18:16
|
92
|
Az iskolánkban már itt vannak... Egyenlőre csak nyolcan, de csöndesek és illedelmesek. Ebből hatan kitünő tanulók..... Ha csak ennyi bajunk lenne....:))) Ezzel fogják bedarálni Európát. Tudással és szorgalommal... Nemsokára a felsőoktatásban is itt lesznek, ahol a tespedés, az érdektelenség az uralkodó. Hamarosan Európa fog megroggyanni. |
|
A hozzászólás:
 |
toloba
2009-01-06 20:49:20
|
91
|
Jön a sárga veszedelem...elözönlik a világot...deszkázzuk be az ablakokat... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|