Keresés

Részletes keresés

kis59 Creative Commons License 2009-04-06 20:18:16 92
Az iskolánkban már itt vannak... Egyenlőre csak nyolcan, de csöndesek és illedelmesek. Ebből hatan kitünő tanulók..... Ha csak ennyi bajunk lenne....:)))
Ezzel fogják bedarálni Európát. Tudással és szorgalommal... Nemsokára a felsőoktatásban is itt lesznek, ahol a tespedés, az érdektelenség az uralkodó. Hamarosan Európa fog megroggyanni.
A hozzászólás:
toloba Creative Commons License 2009-01-06 20:49:20 91

Jön a sárga veszedelem...elözönlik a világot...deszkázzuk be az ablakokat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!