|
|
|
|
 |
partus-pf
2009-01-06 09:37:35
|
101
|
Ezzel is! A sütése sh az-az shagya. Amikor először mentünk vele versenyre és még nem ismerték, mindenki azt mondta magyar félvér. Meg kellett mutatni a sütését. Azért lett ekkora, mert 6 évesen lett kiherélve, és rendesen kapott enni. 5 évesen lett belovagolva, tehát normálisan tudott fejlődni. Ausztrál Stock nyeregben "nyomtuk", és nem cserélgettük! Ez fontos! Ha valakinek megvan a súlya, lehet kapni "speckó" távlovas nyerget, igaz ennek a súlya 2-2,5kg. de az ára is!!! |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-06 08:10:43
|
99
|
Köszi, megkaptam!
Nagyon szép kis paci, milyen sütése van? Arabnak elég magas, és erős felépítésű. Ezzel a lóval versenyeztetek? Versenyen milyen nyerget használtatok? Edzés alatt ugyanaz a nyereg volt ami versenyen?
Z |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2009-01-05 19:23:37
|
95
|
Küldtem!
Ő Darius, sajnos már eladtam! Nagyon szerettük. Kicsit agyas volt, de nagyon jó volt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|