Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-06 09:37:35 101
Ezzel is! A sütése sh az-az shagya. Amikor először mentünk vele versenyre és még nem ismerték, mindenki azt mondta magyar félvér. Meg kellett mutatni a sütését. Azért lett ekkora, mert 6 évesen lett kiherélve, és rendesen kapott enni. 5 évesen lett belovagolva, tehát normálisan tudott fejlődni.
Ausztrál Stock nyeregben "nyomtuk", és nem cserélgettük! Ez fontos!
Ha valakinek megvan a súlya, lehet kapni "speckó" távlovas nyerget, igaz ennek a súlya 2-2,5kg. de az ára is!!!
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-06 08:10:43 99
Köszi, megkaptam!

Nagyon szép kis paci, milyen sütése van? Arabnak elég magas, és erős felépítésű.
Ezzel a lóval versenyeztetek?
Versenyen milyen nyerget használtatok? Edzés alatt ugyanaz a nyereg volt ami versenyen?

Z
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-05 19:23:37 95
Küldtem!

Ő Darius, sajnos már eladtam!
Nagyon szerettük. Kicsit agyas volt, de nagyon jó volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!