Keresés

Részletes keresés

Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2009-01-06 02:54:43 84
pont az a tibeti vonal épités nem jó példa a technológiára, az talicskával-lapáttal épitették (a hidakat meg ilyen műtárgyakat nem számolva) csak volt rakat ember aki elment annyi pénzért a kurva hidegbe lapátolni, okszigénhiányba is

LÁttam róla egy kinai filmet.

A hozzászólás:
RedDevilAngel Creative Commons License 2009-01-06 02:11:01 82
még annyit, hogy tibet vasúti eléréséhez nem két domb között kellett pályát építeni, hanem egyes szakaszokon 4000m magasságban megy keresztül a hegyeken - csak hogy lövésünk legyen a használt technológia modernségéről és színvonaláról

ja, hogy egyesek azzal érvelnek, hogy a tudás tőlünk fehérektől van?
ma még igen, de ott csak shenhzenben 120ezer diák tanul
és ami a mennyiségnél fontosabb:
nálunk 2007-ben a fősikolások 48%-a pr, kommunikácia és gazdasági manager szakokra jelentkezett
természettudományos + műszaki szakokra összesen jelentkezett 11% (ebből termtud 4%)
addig kínában csak a természettudományos szakokra 54%
20-30 év múlva már nem lesz szükségük a fehér agyakra

nem az a gond, hogy itt a topicban sokan még mindig azt hiszik kínáról, hogy a maoi szürkeruhás munkás-paraszt kína a valóság, hanem az, hogy a kupolásépületünkben is így gondolják azok, akik a gazdaság és oktatáspolitikánkról döntenek
Előzmény:
RedDevilAngel Creative Commons License 2009-01-06 02:00:06 79
és akkor ezeknek a városképeknek a többsége már elég régi :)

nekem ürümcsi tetszik, hogy tibet utáni legszegényebb tartományuk (ráadásul a lakosság jelentős része muzulmán, vagyis nem han kínai) fővárosa és mégis úgy néz ki mintha ausztráliában vagy az usában lennénk

shanghai, vagy a gyöngy-folyó torkolata (hongkong-shenzhen-kanton metropoliszok szinte összenőttek) már nem európával versenyez, hanem new yorkkal, tokióval, dubai-jal

ráadásul sokan írják, hogy milyen szegénység van kínában:
vidéken a 80-as években még volt éhezés és a rizs luxusnak számított
ma már megszűnt az éhezés, és már a tyúkokat is rizzsel etetik
az igazi drámai változás a keleti-parti metropoliszokban történt
ma már 450millió kínai él közép-európai életszínvonalnak megfelelő életet
a 80-as években még a nagyvárosokban is albániai színttel volt egyenlő az életszínvonal
tibet, kína legszegényebb tartománya már vasúti összeköttetésben áll pekinggel, és onnan elágazva shanghai-jal és a gyöngy folyó deltájával (hongkong, shenzhen, kanton)

shenhzen 78-ban csupám 30ezres kisváros volt, ma 10milliós metropolisz, kína hi-tech fellegvára, a havi átlagjövedelem meghaladja a 3000dollárt (5-6 ilyen metrpoliszuk van, az összlakosságuk kb annyi, mint a 2004-ben csatlakozott 10 új eu tagnak)
éves gdp növekedése 30%
(a miénknek a rendszerváltás óta a legmagasabb értéke 6,8% volt, de nem éves szinten, hanem 2 egymást követő 1/4év 2000-ben, egyébként átlagosan 3-4% között mozgott, kivéve elmúlt két évet, amikor még a 2%-os növekedést sem érte el - sőt európában még a leggyorsabban fejlődő balti államok sem érték el az évi 10%-os gdp növekedést)

shanghaiban 1990-ben nem volt metró, és felhőkarcolóból is csak az volt, ami még a gyarmati időkben épült
ma a világ 10 legmagasabb épületéből 3 ott található (a világ 20 legmagasabb felhőkarcolójából 12 kínában van)
a világ egyetlen utasokat szállító, forgalombaállított mágnesvasútja (430km/h sebesség)
több metróvonala (köztük az egyik kifejezetten a túristák számára épült látványmetró - panorámaüveggel, hogy a díszes fényekkel kivilágított alagútat lehessen fényképezni)
nemzetközi tőzsde
a sétálóutcájában a legmárkásabb divatmárkáknak nem üzletük van, hanem több emeletes árúházaik (és miután kínában vagyunk, nem messze tőlük ugyanezek másolatait forgalmazó, de szintén márkánként külön árúházak)
a világ minden jelentős kereskedelmi, szolgáltató cégének van ott képviselete, irodaháza, de még a termelőcégek is fontosnak látták legalább egy irodát nyitni ott
a wv-nek saját, csak a kínai piacra termelő gyára van (így ennek forgalma nem függ a világpiaci kereslettől - és míg európában számos gyára bezárásra kényszerül, kínában bővíti a gyártókapacitását)
a hi-tech ipari parkjai (több is van belőle) közül a legkisebb területe is akkora mint egy vidéki nagyvárosunk lakott területe
és míg nálunk a könyvtárak épphogy csak elvegetálnak, és vannak olyan városi könyvtárfiókjaink, ahol a legfrisebb könyvet még a 80-as években adták ki, addig a shanghai városi könyvtár főépületét a 90-es években átköltöztették egy kifejezetten erre a célra épített hi-tech felhőkarcolóba

a 2008-as magyarországi életszínvonallal (gdp/fő* és átlagjövedelem), ha kínai város nagylennénk (hisz lakosságunk akkora, mont ott egy nagyváros a metropolisz övezetével együtt), akkor kb a 7-8. helyen lennénk


*gdp/fő és nem a gdp növekedési üteme, mert abban mint fentebb is írtam, még észtország is csak valahol középtájon lehetne

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!