Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-06 08:19:24 100
Ha kisbéri, vagy magyar sportló után átülnél egy arab lóra elég "rázós" élményben lenne részed, legalábbis az én tapasztalatom alapján. Ezeknek a nagy lovaknak mindegyik jármódjuk kényelmes, az arabok ügetését mindenképp szokni kell. Pici, rövid, pattogós. De ha egyszer kipróbálod, valószínűleg beleszeretsz a fajtába:)

A lovaglás fórumban azt olvasom, hogy ha kicsit hidegebb van, már nem is mennek lovagolni... Azért ez elszomorító.. Ha baromi erős szél van, vagy nagyon esik az eső, akkor én sem megyek, de egy kis mínusz nem lehet akadály
A hozzászólás:
Lobogósörény Creative Commons License 2009-01-05 23:37:59 97
Nézegetem az eladó arab lovakat,gidrán is akad.Sajna venni még nem tudok,valszeg kölcsönlóval próbálkozom először.Bérelni lehet sok helyen.

Nagyon gyönyörűek az arab lovak is,bár még nem ültem ilyenen.Szerintem alkatilag is megfelelő lenne nekem.Sajna az istállóban nincs még arab,de januárban jön két ló,hátha....
Holnap reggel megint megyek lovazni,rem nem lesz mínusz 20 ..golfozni lehet a lósz..-ral ilyenkor.Bár a lovakat nem izgatja a hideg,vígan elvannak a karámban.
Előzmény:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-05 10:02:02 93
a hosszú távok megtételére mindenképpen az arab, Shagya, ahal-tekini, ill. ennek keresztezett egyedei a legalkalmassabbak. De igazán jó lehet még az angol telivér, (mi is versenyeztünk ilyennel. ) és a gidrán. De az utóbbiból csak egyet tudtam, de az jó volt.
Nagy súlyt kell fektetni a kivállasztásra.

Partus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!