|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-06 07:58:08
|
98
|
| Nem horror dolgok ezek, feltéve, hogy szerencsésen végződik... Egy ilyenben volt csak részem, amikor egy ki tudja milyen származású kanca- akinek olyan kemény szája volt, mint az acél- elragadott, és teljes gázzal bevett egy rendkívül szűk balos kanyart. Na akkor volt halálfélelmem, pedig nem az első ló volt, amin lovagoltam.. |
|
A hozzászólás:
 |
Lobogósörény
2009-01-05 23:15:12
|
96
|
Hát,egyszer voltam már zsoké, igaz akaratomon kívül...gonosz angol telivérke elvitt a vérbe a tök kemény sóderos úton...kengyelből kicsúszott a lábam és úgy száguldott velem a bolond szürke ,de ügyi voltam és nem estem le! Szóval, azóta nem vágyom ilyen horror dolgokra.Meg a lovi is elég kiábrándító volt,nem jó lóra tettem:(
Inkább marad a nyugis legelészős,kóbor túrázgatás. Bár,azért a Dózira felülnék szívesen.Láttam az ügetőszilveszteren,amikor felvezették..
|
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-05 08:26:38
|
90
|
Ha jól tudom amatőr versenyen nincs alsó súlykorlátozás, az csak hosszútávú versenyeken van 70, ill 75 kg( de lehet, hogy tévedek)
Ezzel a 49 kilóval tökéletes zsoké lennél:) Az én szegény kis csődörömnek cipelnie kell az én 82 kilómat +a nyereg súlyát |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|