Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-01-05 22:10:19 3
meg is lepődnének, milyen trehány munkáért kérnek el sok-sok milliót.
A hozzászólás:
VT22 Creative Commons License 2009-01-05 20:43:19 1
Az izraelieknek jól megy a lakóparképítés, ha építenének ők költöznének bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!