|
|
|
|
 |
zzotya31
2009-01-06 08:10:43
|
99
|
Köszi, megkaptam!
Nagyon szép kis paci, milyen sütése van? Arabnak elég magas, és erős felépítésű. Ezzel a lóval versenyeztetek? Versenyen milyen nyerget használtatok? Edzés alatt ugyanaz a nyereg volt ami versenyen?
Z |
|
A hozzászólás:
 |
partus-pf
2009-01-05 19:23:37
|
95
|
Küldtem!
Ő Darius, sajnos már eladtam! Nagyon szerettük. Kicsit agyas volt, de nagyon jó volt. |
|
Előzmény:
 |
zzotya31
2009-01-05 12:24:01
|
94
|
Partus tudnál küldeni nekem is fotókat?? Lovakról, versenyekről...
Köszi Z
ímélem publikus |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|