Keresés

Részletes keresés

zzotya31 Creative Commons License 2009-01-06 08:10:43 99
Köszi, megkaptam!

Nagyon szép kis paci, milyen sütése van? Arabnak elég magas, és erős felépítésű.
Ezzel a lóval versenyeztetek?
Versenyen milyen nyerget használtatok? Edzés alatt ugyanaz a nyereg volt ami versenyen?

Z
A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-01-05 19:23:37 95
Küldtem!

Ő Darius, sajnos már eladtam!
Nagyon szerettük. Kicsit agyas volt, de nagyon jó volt.
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-05 12:24:01 94
Partus tudnál küldeni nekem is fotókat?? Lovakról, versenyekről...

Köszi Z

ímélem publikus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!