Keresés

Részletes keresés

Lobogósörény Creative Commons License 2009-01-05 23:15:12 96
Hát,egyszer voltam már zsoké, igaz akaratomon kívül...gonosz angol telivérke elvitt a vérbe a tök kemény sóderos úton...kengyelből kicsúszott a lábam és úgy száguldott velem a bolond szürke ,de ügyi voltam és nem estem le! Szóval, azóta nem vágyom ilyen horror dolgokra.Meg a lovi is elég kiábrándító volt,nem jó lóra tettem:(

Inkább marad a nyugis legelészős,kóbor túrázgatás.
Bár,azért a Dózira felülnék szívesen.Láttam az ügetőszilveszteren,amikor felvezették..



A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-05 08:26:38 90
Ha jól tudom amatőr versenyen nincs alsó súlykorlátozás, az csak hosszútávú versenyeken van 70, ill 75 kg( de lehet, hogy tévedek)

Ezzel a 49 kilóval tökéletes zsoké lennél:) Az én szegény kis csődörömnek cipelnie kell az én 82 kilómat +a nyereg súlyát
Előzmény:
Lobogósörény Creative Commons License 2009-01-04 21:53:09 89
Üdv!Örülök,hogy újra indult a topic:)
Kérdésedre válaszolva a súlyom 49 kg és 160 cm magas vagyok.Ha versenyezni akarnék ,lehet nem is indulhatnék mert nyereggel sem érem el a 70 kg-ot:(
A nagy álmom egy Berber ló.Magyarországon van ilyen egyáltalán?

Mostanában kezdtem újra lovagolni egy Magyar sportlovon és egy Kisbérin .Hoztak egy csődőrt az Ügetőről is,akivel nagyon jól öszehaverkodtunk. Még csak ismerkedünk egymással szép lassan összeszokunk és majd később fogok felülni rá.
Én először szeretem megismerni földről a lovat és csak utána ülök fel a hátára.Fő a bizalom.


Szóval,tavaszra szeretném magam összeszedni,hogy egy jó terepre el tudjak menni.
Aztán meg simán benne lennék egy több napos nomád táborozásban is valamikor a nyáron:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!