|
|
|
|
 |
partus-pf
2009-01-05 09:46:55
|
91
|
Üdv.!
A távlovat mindenképpen először be kell "járatni", ami azt jelenti hogy hosszú sétákat kell megtenni lépésben. Ez indulhat 1 órától, de a vége 3 óra körül legyen! Időtartam leg. 1 hónap! Utánna jöhet az ügetés, ( ami a fő jármód lesz a felkészítés alatt! ) majd a vágta.
Partus |
|
A hozzászólás:
 |
zzotya31
2009-01-04 19:34:52
|
88
|
Sziasztok! Szintén BUÉK mindenkinek... Valóban ráfér a topikra egy kis frissités, kár lenne veszni hagyni egy ilyen érdekes témát. Jómagam is barátkozom a távlovaglás gondolatával. Viszonylag szerencsés helyzetben vagyok, egy gyönyörű arab telivér csődörnek lehetek a lovasa. A ló sajnos nem az én tulajdonom, de bármikor vihetem, és nincs időkorlát sem. Tréning alatt a lovat melyik jármódban szoktátok leginkább hajtani? Én elég sokat ügetek vele, a vágták elég rövidek, és inkább munkavágta, mert nagyon gyorsan felpörgeti magát, aztán kissé nehezen kezelhetővé válik pár percre.
Képet majd teszek fel róla |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|