Keresés

Részletes keresés

partus-pf Creative Commons License 2009-01-05 09:46:55 91
Üdv.!

A távlovat mindenképpen először be kell "járatni", ami azt jelenti hogy hosszú sétákat kell megtenni lépésben. Ez indulhat 1 órától, de a vége 3 óra körül legyen!
Időtartam leg. 1 hónap!
Utánna jöhet az ügetés, ( ami a fő jármód lesz a felkészítés alatt! ) majd a vágta.

Partus
A hozzászólás:
zzotya31 Creative Commons License 2009-01-04 19:34:52 88
Sziasztok!
Szintén BUÉK mindenkinek...
Valóban ráfér a topikra egy kis frissités, kár lenne veszni hagyni egy ilyen érdekes témát.
Jómagam is barátkozom a távlovaglás gondolatával. Viszonylag szerencsés helyzetben vagyok, egy gyönyörű arab telivér csődörnek lehetek a lovasa. A ló sajnos nem az én tulajdonom, de bármikor vihetem, és nincs időkorlát sem.
Tréning alatt a lovat melyik jármódban szoktátok leginkább hajtani? Én elég sokat ügetek vele, a vágták elég rövidek, és inkább munkavágta, mert nagyon gyorsan felpörgeti magát, aztán kissé nehezen kezelhetővé válik pár percre.

Képet majd teszek fel róla

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!