Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
czelesztin Creative Commons License 2009-01-01 20:41:07 3

Ha általános gazdasági pangásról van tudomásunk, az szerintem annyit jelent, hogy az újak értékesítése stagnálni fog. Ha nem pörög az értékesítés, előbb-utóbb drágulni fognak az új autók - mert bevétel nélkül nincs termelés-, és ez magával rántja az összes, így a használt autók árát is. Nincs kereslet, mert az emberek nagy része a fennmaradásra fókuszál, még annak is örülhet, ha az aktuális járgányát meg- ill. fenn- tudja tartani.

Szerintem.

Előzmény:
cirkóniu Creative Commons License 2009-01-01 20:26:41 2
Vegetálni, azaz stagnálni, vagy esetleg csökkeni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!