|
|
|
|
 |
lkcar
2009-01-03 17:31:17
|
63
|
Hali
Eddig nekem is pozitivak a tapasztalataim, remélem azok is maradnak. Már kb 30 vásárlást bonyolitottam az ebay ről. Egyszer a nyugati partól rendeltem memory card-ot és még 5 hétre sem jött meg./Standard flat intl shipment./ Ekkor kitöltöttem az USPS 1000-es ürlapját elüldtem az eladónak, s elkezdte bonyolitani a kártéritési procedurát. Közben 6. hétre megkaptam az árut, igy irtam az eladónak, hogy sajnálom, de időközben megkaptam, ő egyrészt megköszönte hogy szóltam, másrészt nagyon pozitiv véleményt irt. Én mindig csak olyan eladótól vásárolok, akinek rengeteg eladása volt már, mindig a lehetőségekhez mérten a leggyorsabb szállitási módot választom. Bizonyos eladók azonban sokszor többet kérnek szállitási költségnek, mint amennyibe kerül a szállitás. Ezt csak pár esetben tapasztaltam.
L. |
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2008-12-31 23:43:17
|
62
|
| Nem pontosan a topikhoz tartozik, de: Csak amcsi ebayrol vettem eddig. (itt lakom) Minden 110%-os volt. Egy ceg, melytol egy taskat vettem, pl automatikusan korrigalta a sajat hibajat, amit emailben is kozolt nekem. HA valaki innen venne cuccost, erdemes felmenni a Better Business Bureau-ra. Ezen az oldalon rengeteg info van sima es netes amerikai es kanadai cegekrol. A panaszok okai es gyakorisaga is fel van tuntetve. Nagyon hasznos! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|