|
|
|
|
 |
Csilla09
2008-12-31 22:20:24
|
863
|
| Haat nagyon jokat kerdezel...es gozom sincs, de nagyon elgondolkodtato :). Az en kutyam egeszseges es kedvenc, nem lesz tenyesztve ugyhogy nem aggodom. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-31 19:10:06
|
862
|
www.alapahabulldog.com/AlapahaResearchCenter/breedstandards.htm
COLOR - Merle and white preferred. Any color and white acceptable although solid white is undesirable.
EYES - Set well apart and prominent. Any color permissible. "Glass" or "Marble" eye preferred.
sok mas fajtaban meg ezeket inkabb kerülik sok betegseg allitolag halmozottan jelentkezik. naluk nem ciki? mennyire egeszseges fajta? |
|
Előzmény:
 |
Csilla09
2008-12-31 08:26:15
|
860
|
Koszi. :) Egy kis mazlival ilyen marad igen. A nagyapjanak Willie Dieselnak meg vilagosabb volt a szeme. http://www.bluesteelbulldogs.com/ancestors.html
Ugy talaltam ra hogy szeptemberben 1 evesen meghalt a kis angol bulldog kutyam, a kis bel belecsuszott a vastag belbe. 4 nap alatt ket operacioja volt, 40 centi belet vagtak ki belole, nem birta tovabb. Annyit nem bogtem mint akkor, pedig nem vagyok egy pityegos fajta. Kesobb honapkig bongesztem a kutyak elado websitot egy ugyan olyan fajtat keresve es ugy akadtam az alapaha bulldog hirdetesre.
Volt egy bullmastiffom is...imadtam, nagyon nyugodt, nemes, okos kutyam volt..talan a legjobb kutyam eddig az eltemben. 4 bordivanyon mentunk keresztul mig velunk volt, mert imadott ott aludni, de egy ido utan amikor fel lepett ra akkor a mancsa keresztul szakadt a boron igy vehettunk egy masikat. :D Mindegyik bulldog fajtat nagyon szeretem. Nekem a pitbull is bejon, de sajnos betiltottak ezt a fajtat, nem lehet tartani :( Pedig nincs olyan hogy rossz kutya..csak akkor ha rossz a gazda. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|