Keresés

Részletes keresés

Csilla09 Creative Commons License 2008-12-31 08:26:15 860

Koszi. :) Egy kis mazlival ilyen marad igen. A nagyapjanak Willie Dieselnak meg vilagosabb volt a szeme. http://www.bluesteelbulldogs.com/ancestors.html

 

Ugy talaltam ra hogy szeptemberben 1 evesen meghalt a kis angol bulldog kutyam, a kis bel belecsuszott a vastag belbe. 4 nap alatt ket operacioja volt, 40 centi belet vagtak ki belole, nem birta tovabb. Annyit nem bogtem mint akkor, pedig nem vagyok egy pityegos fajta. Kesobb honapkig bongesztem a kutyak elado websitot egy ugyan olyan fajtat keresve es ugy akadtam az alapaha bulldog hirdetesre.

 

Volt egy bullmastiffom is...imadtam, nagyon nyugodt, nemes, okos kutyam volt..talan a legjobb kutyam eddig az eltemben. 4 bordivanyon mentunk keresztul mig velunk volt, mert imadott ott aludni, de egy ido utan amikor fel lepett ra akkor a mancsa keresztul szakadt a boron igy vehettunk egy masikat. :D Mindegyik bulldog fajtat nagyon szeretem. Nekem a pitbull is bejon, de sajnos betiltottak ezt a fajtat,  nem lehet tartani :( Pedig nincs olyan hogy rossz kutya..csak akkor ha rossz a gazda.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-31 07:01:21 859
e szeme ilyen vilagos marad?
Előzmény:
Csilla09 Creative Commons License 2008-12-31 01:24:02 857

Georgiabol (USA) teruleterol...onnan is az alapaha teruletrol szarmazo bulldog fajta. Allitolag ezek voltak az eredeti bulldog fajtak amit Angliabol behoztak az 1700as ev vegen. Majdnem teljesen kihaloban volt a fajta, most probaljak feltornaszni a szamukat, kb. 200-300 van beloluk.

 

Yogi :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!