|
|
|
|
 |
inverz
2008-12-31 02:19:19
|
62
|
| :D |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2008-12-31 02:12:53
|
60
|
"A dollár összeomlása folyamatban"
Jo hogy szoltal,kulonben eszre se vettem volna |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-12-30 17:19:10
|
-
|
Az USA pénzügyi összeomlása elsőre Kínát rázta meg. Kína eddig hitelezte az USÁ-t, amiből ő kínai termékeket vett. Kína most bajban van. A dollár összeomlása folyamatban.
A kínai gyárak sorra zárak be. A termelés zuhan. Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki. Túlfeszítették a húrt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|