|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-12-31 07:32:31
|
67
|
ez a válság, pedig nemhogy gyengyti, de erősíti Kina nemzetközi gazdasági és ezáltal egyéb pozicióit..
Ebből kifolyólag most egy jót röhögnek a markukba. :) |
|
A hozzászólás:
 |
inverz
2008-12-31 02:05:37
|
58
|
Hát mit is mondjak... szeretném ha a mi kis hazánk annyira roggyant lenne, mint Kina... én jártam ott, és nem csak a pekingi olimpián... üzletelek is velük.. aki azt gondolja, hogy rizsevők, kerékpározgatnak szalmakalapban az enyhén szolva idiota... hihetetlen a gazdasági potenciál, minden szempontból... ez a válság, pedig nemhogy gyengyti, de erősíti Kina nemzetközi gazdasági és ezáltal egyéb pozicióit... tartok tőle, hogy a topknyító nem teljesen van képbe... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|