|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-31 07:01:21
|
859
|
| e szeme ilyen vilagos marad? |
|
 |
nettomazsola
2008-12-31 07:00:54
|
858
|
es ezt hogy nezted ki magadnak? nagyon helyes! mekkora lesz? imadom az összes buflakfejü kutyat. mondjuk, nekem a bullmasztiff a kedvencem. |
|
A hozzászólás:
 |
Csilla09
2008-12-31 01:24:02
|
857
|
Georgiabol (USA) teruleterol...onnan is az alapaha teruletrol szarmazo bulldog fajta. Allitolag ezek voltak az eredeti bulldog fajtak amit Angliabol behoztak az 1700as ev vegen. Majdnem teljesen kihaloban volt a fajta, most probaljak feltornaszni a szamukat, kb. 200-300 van beloluk.
Yogi :)


 |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-29 19:53:20
|
853
|
"alapala kek veru bulldogom"
ez mit jelent; "alapala kek veru" ???
tegyel mar be kepet! iszonyu aranyos lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|