|
|
|
|
 |
Antisystem
2008-12-31 01:17:09
|
55
|
Az tényleg nem. De hogy melyik a legelutasítottabb nagyhatalom, az igen. És az bizony nem Kína.
ÜdV |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-12-31 01:14:39
|
53
|
Akárhogy nézem, ez a felmérés nem arról szól, hogy mennyire segítenék meg a kormányok gazdaságilag Kínát adott esetben.
Az jó dolog amúgy, hogy a Kínaiak jó véleménnyel vannak az EU-ról. Az hogy fordítva mi a helyzet, az mondjuk pont nem derül ki. |
|
Előzmény:
 |
Antisystem
2008-12-31 01:06:55
|
51
|
Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki.
Úgy tűnik, összekevertél két nagy országot, oda se neki, ez megesett már mással is...
...Szintén pozitív vagy inkább pozitív hatást tulajdonítanak az európai közösségnek a kínaiak (58 százalék pozitív, 12 százalék negatív), az oroszok (46 százalék pozitív, 18 százalék negatív) és az indiaiak (31 százalék pozitív, 20 százalék negatív). A felmérés szerint a legagyobb elutasítást Izrael, Irán és az USA váltja ki.
(A BBC felmérését a GlobeScan készítette a Marylandi Egyetemmel együtt, 2006 novembere és 2007 januárja között.)
http://axel.hu/cikk/axel.hu/50158
ÜdV
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|