|
|
|
|
 |
Antisystem
2008-12-31 01:15:52
|
54
|
Ez szerintem egy kettős dolog. Országokat, népeket nyilván nem utál egyetlen nagyjából épeszű ember se, rezsimeket, politikákat, államalakulatokat viszont nyilván lehet.
ÜdV |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-12-31 01:11:07
|
52
|
| En az USA-t se utalom. |
|
Előzmény:
 |
Antisystem
2008-12-31 01:06:55
|
51
|
Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki.
Úgy tűnik, összekevertél két nagy országot, oda se neki, ez megesett már mással is...
...Szintén pozitív vagy inkább pozitív hatást tulajdonítanak az európai közösségnek a kínaiak (58 százalék pozitív, 12 százalék negatív), az oroszok (46 százalék pozitív, 18 százalék negatív) és az indiaiak (31 százalék pozitív, 20 százalék negatív). A felmérés szerint a legagyobb elutasítást Izrael, Irán és az USA váltja ki.
(A BBC felmérését a GlobeScan készítette a Marylandi Egyetemmel együtt, 2006 novembere és 2007 januárja között.)
http://axel.hu/cikk/axel.hu/50158
ÜdV
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|