|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-12-31 10:36:46
|
68
|
| Nálunk arányaiban pont ennyien elnek ygerekcsinalásból .... |
|
 |
drzyx
2008-12-31 00:21:55
|
47
|
na bumm, itt se nagyon vághacc föl, hogy hányan tudják, hgy ki az elnök v. a minielnök
különben tényleg megroggyant Kína, én is láttam, a második menetben kapott egy erős ütést |
|
A hozzászólás:
 |
Alpári Gnác
2008-12-31 00:10:36
|
46
|
| Ja, biztos szeretnél mintegy egymilliárd vidéki földművest, akik még azt hiszik, Mao az elnök... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-12-31 00:07:17
|
44
|
| Szeretnénk mi annyira rogyadozni .... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|