Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-12-31 10:36:46 68
Nálunk arányaiban pont ennyien elnek ygerekcsinalásból ....
drzyx Creative Commons License 2008-12-31 00:21:55 47

na bumm, itt se nagyon vághacc föl, hogy hányan tudják, hgy ki az elnök v. a minielnök

 

különben tényleg megroggyant Kína, én is láttam, a második menetben kapott egy erős ütést

A hozzászólás:
Alpári Gnác Creative Commons License 2008-12-31 00:10:36 46
Ja, biztos szeretnél mintegy egymilliárd vidéki földművest, akik még azt hiszik, Mao az elnök...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-12-31 00:07:17 44
Szeretnénk mi annyira rogyadozni ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!