Keresés

Részletes keresés

hatodikk Creative Commons License 2008-12-30 18:42:15 1742

Már írtam. Tőled nem várok el semmit, és nem is akarlak meggyőzni. Már csak azért sem, mert vannak itt, akik azt állítják, hogy a fórumon még senki sem tudta meggyőzni a másikat.

 

Én csak írok, oszt aki akarja, olvassa, aki nem, az átugorja....

A hozzászólás:
damm Creative Commons License 2008-12-30 18:27:28 1740
"Mindenben igazad van, és nekem semmiben. Hogyan akarsz hát erről meggyőzni? Hol kötsz ki ezen a megközelíthetetlen szigeten?"
:-))
Előzmény:
hatodikk Creative Commons License 2008-12-30 18:20:37 1738
" Bevallotta és többször is bocsánatot kért...

Úgy tudom, a kereszténység nagyra értékeli az ilyesmit..."

 

Az ilyen jellegű büneit bevallókat a kersztény egyház mindig is befogadta. És lehetőséget adott nekik egy távoli kolostorban történő vezeklésre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!