|
|
|
|
 |
hatodikk
2008-12-30 18:42:15
|
1742
|
Már írtam. Tőled nem várok el semmit, és nem is akarlak meggyőzni. Már csak azért sem, mert vannak itt, akik azt állítják, hogy a fórumon még senki sem tudta meggyőzni a másikat.
Én csak írok, oszt aki akarja, olvassa, aki nem, az átugorja.... |
|
A hozzászólás:
 |
damm
2008-12-30 18:27:28
|
1740
|
"Mindenben igazad van, és nekem semmiben. Hogyan akarsz hát erről meggyőzni? Hol kötsz ki ezen a megközelíthetetlen szigeten?" :-)) |
|
Előzmény:
 |
hatodikk
2008-12-30 18:20:37
|
1738
|
| " Bevallotta és többször is bocsánatot kért...
Úgy tudom, a kereszténység nagyra értékeli az ilyesmit..."
Az ilyen jellegű büneit bevallókat a kersztény egyház mindig is befogadta. És lehetőséget adott nekik egy távoli kolostorban történő vezeklésre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|