|
|
|
|
 |
inverz
2008-12-31 02:11:38
|
59
|
| Ostobaságodat ne fitogtasd... |
|
 |
elllapos
2008-12-30 18:20:41
|
24
|
Ki mondott mást? (Egyébként jóval több helyre utok el mint a túristák. Vagy ezer üzemet láttam például egyetlen helyen, amelyik mind csak épületkerámiát gyárt.)
Viszont sehol nem a lepusztult helyekre viszik az embereket. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-12-30 18:17:36
|
21
|
Évek óta járok Kínába, együtt dolgozok nem egy kínaival.
Oda jársz Kínában, ahová engednek menni. A kirakatba. |
|
Előzmény:
 |
elllapos
2008-12-30 18:06:43
|
18
|
| Évek óta járok Kínába, együtt dolgozok nem egy kínaival. Szóval nem kell gondolkodnom a dolgon, mert én tapasztalok. A kínaiak nem kis része olyan "keveset keres", hogy te felszólgáló nem lehetnél náluk. Egyébként meg egy magyar proli mennyit is keres? Hatvanezret nettó? Annyit ott is keresnek, ha hiszed, ha nem. Vásárlóerőben mindenképp. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|