|
|
|
|
 |
damm
2008-12-30 18:14:15
|
1734
|
Bevallotta és többször is bocsánatot kért...
Úgy tudom, a kereszténység nagyra értékeli az ilyesmit... |
|
A hozzászólás:
 |
hatodikk
2008-12-30 18:10:06
|
1730
|
"végre előkerül egy pasas, aki kimondja, néven nevezi a hazugságot - nem a másikét; a sajátját! - és akkor ettől gőzölnek be egyesek. "
Nézd, ez erkölcsileg csak, és csakis egyetlen esetben fogadható el. Ha nyilvánosan bevallja, és levonva a következtetést, azonnal lemond egy igaz(nak hitt) elvtársa javára.
Ehelyett ez a beteg ember foggal-körömmel ragaszkodik a hatalomhoz még akkor is, ha a bázisa is beledöglik. |
|
Előzmény:
 |
damm
2008-12-30 17:59:03
|
1725
|
Érdekes módon Orbán meg a Mein Kampfból idézgetett holmi fideszes kongresszuson.
Tudod, ha csak egy szemernyi is lenne abból a diktátorosdiból, akkor nem irogathatnánk itten ilyen dolgokat.
Ebben az egészben az a legszebb, hogy végre előkerül egy pasas, aki kimondja, néven nevezi a hazugságot - nem a másikét; a sajátját! - és akkor ettől gőzölnek be egyesek.
Mondom, ezek a dolgok már a hitbéli ügyek határát súrolják! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|