Keresés

Részletes keresés

damm Creative Commons License 2008-12-30 18:14:15 1734

Bevallotta és többször is bocsánatot kért...

Úgy tudom, a kereszténység nagyra értékeli az ilyesmit...

A hozzászólás:
hatodikk Creative Commons License 2008-12-30 18:10:06 1730

"végre előkerül egy pasas, aki kimondja, néven nevezi a hazugságot -  nem a másikét; a sajátját! - és akkor ettől gőzölnek be egyesek. "

 

Nézd, ez erkölcsileg csak, és csakis egyetlen esetben fogadható el. Ha nyilvánosan bevallja, és levonva a következtetést, azonnal lemond egy igaz(nak hitt) elvtársa javára.

 

Ehelyett ez a beteg ember foggal-körömmel ragaszkodik a hatalomhoz még akkor is, ha a bázisa is beledöglik.

Előzmény:
damm Creative Commons License 2008-12-30 17:59:03 1725

Érdekes módon Orbán meg a Mein Kampfból idézgetett holmi fideszes kongresszuson.


Tudod, ha csak egy szemernyi is lenne abból a diktátorosdiból, akkor nem irogathatnánk itten ilyen dolgokat.

 

Ebben az egészben az a legszebb, hogy végre előkerül egy pasas, aki kimondja, néven nevezi a hazugságot -  nem a másikét; a sajátját! - és akkor ettől gőzölnek be egyesek. 

Mondom, ezek a dolgok már a hitbéli ügyek határát súrolják!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!