Keresés

Részletes keresés

alto Creative Commons License 2009-01-03 02:29:04 1746
Szeretek másnak örömet okozni, vidámságot, nevetést, jókedvet :)
A hozzászólás:
WootWoot Creative Commons License 2008-12-30 18:03:08 1727
ne röhögtess
Előzmény:
alto Creative Commons License 2008-12-29 17:54:57 1702

Sorolja a rosseb.

 

Olvass ballib sajtót, nézz ilyen műsorokat. Ha a műsorvezető/újságíró legalább egy iciripicirit nem kötözködhet, nem kereshet pár csomót a kákán, már rosszul érzi magát.

 

Orbánnál meg meghallgatják, aztán szépen megköszönik, hogy itt volt, és "jöjjön máskor is" (by Baló).

 

Bár az Indexet éppen nem tartom ballibnek, a legszebb példát náluk olvastam. Mikor GyF átadta a magyar és horvát autópálya utolsó összekötő szakaszát - mellesleg évtizedes álom valósult meg ezzel, mert Nyíregyházától a dalmát tengerpartig megvalósult az autópálya-összeköttetés - akkor csak azt tudta írni az újságíró a nyilvánvaló siker legyalázására, hogy bezzeg Gy F nem beszélt az átadó ünnepségen a balesetekről, amik korábban megestek az útvonalon.

 

Hát itt és akkor fejeztem be az Indexet komoly portálnak tekinteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!