|
|
|
|
 |
alto
2009-01-03 02:29:04
|
1746
|
| Szeretek másnak örömet okozni, vidámságot, nevetést, jókedvet :) |
|
A hozzászólás:
 |
WootWoot
2008-12-30 18:03:08
|
1727
|
ne röhögtess
|
|
Előzmény:
 |
alto
2008-12-29 17:54:57
|
1702
|
Sorolja a rosseb.
Olvass ballib sajtót, nézz ilyen műsorokat. Ha a műsorvezető/újságíró legalább egy iciripicirit nem kötözködhet, nem kereshet pár csomót a kákán, már rosszul érzi magát.
Orbánnál meg meghallgatják, aztán szépen megköszönik, hogy itt volt, és "jöjjön máskor is" (by Baló).
Bár az Indexet éppen nem tartom ballibnek, a legszebb példát náluk olvastam. Mikor GyF átadta a magyar és horvát autópálya utolsó összekötő szakaszát - mellesleg évtizedes álom valósult meg ezzel, mert Nyíregyházától a dalmát tengerpartig megvalósult az autópálya-összeköttetés - akkor csak azt tudta írni az újságíró a nyilvánvaló siker legyalázására, hogy bezzeg Gy F nem beszélt az átadó ünnepségen a balesetekről, amik korábban megestek az útvonalon.
Hát itt és akkor fejeztem be az Indexet komoly portálnak tekinteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|