|
|
|
|
 |
damm
2008-12-30 17:59:03
|
1725
|
Érdekes módon Orbán meg a Mein Kampfból idézgetett holmi fideszes kongresszuson.
Tudod, ha csak egy szemernyi is lenne abból a diktátorosdiból, akkor nem irogathatnánk itten ilyen dolgokat.
Ebben az egészben az a legszebb, hogy végre előkerül egy pasas, aki kimondja, néven nevezi a hazugságot - nem a másikét; a sajátját! - és akkor ettől gőzölnek be egyesek.
Mondom, ezek a dolgok már a hitbéli ügyek határát súrolják! |
|
A hozzászólás:
 |
nemezis 2
2008-12-30 17:48:27
|
1723
|
..."A hazugság annyi mint tudva, akár szóval, akár csak valami jellel, másnak megtévesztése céljából annak ellenkezőjét mondani, amit igaznak tudunk...."
..."Mindenesetre tekintetbe veendő, mily motivumból, mily célból történt"
...." Nagy dolog volt, imádtam, életem legjobb része volt. Most az adja, hogy történelmet csinálunk. Nem a történelem könyveknek, arra szarok, egyáltalán nem érdekel, hogy benne leszünk-e...."
Szóval kinek az érdekében hazudott?
"...Fantasztikus dolog politikát csinálni. Fantasztikus. Fantasztikus egy országot vezetni..."
Legközelebb belinkelek egy rész a "Diktátorok orvosi szemmel" c. könyvből is. |
|
Előzmény:
 |
damm
2008-12-30 16:40:05
|
1722
|
"ÉN SOHA NEM HAZUDTAM AZ EMBEREKNEK"
Minek ide gondolatolvasás? De igazad van, a dolog nem mindennapi módon izgalmas! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|