Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-12-31 05:42:40 65
Fájjon annak a feje, akinek tartoznak.
Fine Tune Creative Commons License 2008-12-30 17:36:57 6
Igen, csakhogy kína vett ott egy csomó bankot, üzemet-ezt azt. Ezt bukták el.
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-12-30 17:34:31 4
De a saját valutájában adósodott el. Elinflálja a francba a dollárt. Az adósságát kifizeti két ezermilliárd billdollárosal és bevezet egy új pénzt.
Törölt nick Creative Commons License 2008-12-30 17:33:35 3
,,Az USA akkor miben van?"
Nagyban,egyre nagyobban.
Allah keze lesújt rájuk. :-)
A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2008-12-30 17:30:20 2
Az USA akkor miben van? Hiszen ők az adósok......
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-12-30 17:19:10 -
Az USA pénzügyi összeomlása elsőre Kínát rázta meg. Kína eddig hitelezte az USÁ-t, amiből ő kínai termékeket vett. Kína most bajban van. A dollár összeomlása folyamatban.

A kínai gyárak sorra zárak be. A termelés zuhan. Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki. Túlfeszítették a húrt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!