|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-12-31 05:42:40
|
65
|
| Fájjon annak a feje, akinek tartoznak. |
|
 |
Fine Tune
2008-12-30 17:36:57
|
6
|
| Igen, csakhogy kína vett ott egy csomó bankot, üzemet-ezt azt. Ezt bukták el. |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-12-30 17:34:31
|
4
|
| De a saját valutájában adósodott el. Elinflálja a francba a dollárt. Az adósságát kifizeti két ezermilliárd billdollárosal és bevezet egy új pénzt. |
|
 |
Törölt nick
2008-12-30 17:33:35
|
3
|
,,Az USA akkor miben van?" Nagyban,egyre nagyobban. Allah keze lesújt rájuk. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2008-12-30 17:30:20
|
2
|
| Az USA akkor miben van? Hiszen ők az adósok...... |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-12-30 17:19:10
|
-
|
Az USA pénzügyi összeomlása elsőre Kínát rázta meg. Kína eddig hitelezte az USÁ-t, amiből ő kínai termékeket vett. Kína most bajban van. A dollár összeomlása folyamatban.
A kínai gyárak sorra zárak be. A termelés zuhan. Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki. Túlfeszítették a húrt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|