Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2008-12-31 02:12:53 60

"A dollár összeomlása folyamatban"

 

Jo hogy szoltal,kulonben eszre se vettem volna

Antisystem Creative Commons License 2008-12-31 01:06:55 51

Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki.

Úgy tűnik, összekevertél két nagy országot, oda se neki, ez megesett már mással is...

 

...Szintén pozitív vagy inkább pozitív hatást tulajdonítanak az európai közösségnek a kínaiak (58 százalék pozitív, 12 százalék negatív), az oroszok (46 százalék pozitív, 18 százalék negatív) és az indiaiak (31 százalék pozitív, 20 százalék negatív). A felmérés szerint a legagyobb elutasítást Izrael, Irán és az USA váltja ki.

(A BBC felmérését a GlobeScan készítette a Marylandi Egyetemmel együtt, 2006 novembere és 2007 januárja között.)

http://axel.hu/cikk/axel.hu/50158

 

ÜdV


 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008-12-31 00:07:17 44
Szeretnénk mi annyira rogyadozni ....
PuPu Creative Commons License 2008-12-30 17:43:42 10

Én azért nem aggódnék ennyire, - a helyedben inkább most vennék evőpálcikát, most olcsó, és buzgón gyakorolnék vele, éhen ne haljak esetleg, ha mégis rossz lenne a prognózis...

:O))))

Törölt nick Creative Commons License 2008-12-30 17:35:32 5
Én nem utálom kínát. Téged viszont igen. Pedig te magyar vagy.
orpheline Creative Commons License 2008-12-30 17:30:20 2
Az USA akkor miben van? Hiszen ők az adósok......
Törölt nick Creative Commons License 2008-12-30 17:20:08 0
gyurcsqtány nemrég volt náluk
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-12-30 17:19:10 -
Az USA pénzügyi összeomlása elsőre Kínát rázta meg. Kína eddig hitelezte az USÁ-t, amiből ő kínai termékeket vett. Kína most bajban van. A dollár összeomlása folyamatban.

A kínai gyárak sorra zárak be. A termelés zuhan. Kínát utálja mindenki, nem fog segíteni senki neki. Túlfeszítették a húrt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!