|
|
|
|
 |
nemezis 2
2008-12-30 17:48:27
|
1723
|
..."A hazugság annyi mint tudva, akár szóval, akár csak valami jellel, másnak megtévesztése céljából annak ellenkezőjét mondani, amit igaznak tudunk...."
..."Mindenesetre tekintetbe veendő, mily motivumból, mily célból történt"
...." Nagy dolog volt, imádtam, életem legjobb része volt. Most az adja, hogy történelmet csinálunk. Nem a történelem könyveknek, arra szarok, egyáltalán nem érdekel, hogy benne leszünk-e...."
Szóval kinek az érdekében hazudott?
"...Fantasztikus dolog politikát csinálni. Fantasztikus. Fantasztikus egy országot vezetni..."
Legközelebb belinkelek egy rész a "Diktátorok orvosi szemmel" c. könyvből is. |
|
A hozzászólás:
 |
damm
2008-12-30 16:40:05
|
1722
|
"ÉN SOHA NEM HAZUDTAM AZ EMBEREKNEK"
Minek ide gondolatolvasás? De igazad van, a dolog nem mindennapi módon izgalmas! |
|
Előzmény:
 |
nemezis 2
2008-12-30 15:01:14
|
1720
|
No, azért ez egy izgalmas kérdés. Gondolatolvasással is foglalkozol? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|