Keresés

Részletes keresés

damm Creative Commons License 2008-12-30 16:40:05 1722

"ÉN SOHA NEM HAZUDTAM AZ EMBEREKNEK"

Minek ide gondolatolvasás? De igazad van, a dolog nem mindennapi módon izgalmas!

A hozzászólás:
nemezis 2 Creative Commons License 2008-12-30 15:01:14 1720
No, azért ez egy izgalmas kérdés.
Gondolatolvasással is foglalkozol?
Előzmény:
damm Creative Commons License 2008-12-30 09:33:47 1718
"...akire mondják, hazudik reggel, délben és este."
Ennél csak az a rosszabb, amikor valaki ÖNMAGÁNAK hazudik!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!