Keresés

Részletes keresés

damm Creative Commons License 2008-12-30 09:32:28 1717

"Amennyiben az élet nem alkalmazkodik az előítéleteimhez, akkor az élet magára vessen"..:-))))

 

Ugye milyen bonyolult az Élet?

A hozzászólás:
hatodikk Creative Commons License 2008-12-29 23:54:48 1714
Ha te nem voltál még csak párttag sem, akkor mit kányálod itt Orbánt mint egy hivatásos pártagitátor?
Előzmény:
damm Creative Commons License 2008-12-29 17:55:30 1703

Na most képzeld el, hogy volt olyan is, aki képes volt nemet mondani a Pártnak. Nem is egyszer. És mégis vitte valamire. (Az igaz, nem olyan fényesen, mint azok, akik viszont nem voltak ennyire karakánok, de a többségük érdekes módon mostanában a jobboldalon tűnik fel...)
Ja, magamról van szó! :-))) Még a hetvenes évek elején, a főiskolai tanulmányaim során érdeklődött nálam az illetékes elvtársnő, hogy csatlakoznék-e hozzájuk. Azóta várja a válaszomat. Aztán meg egy komolyabb központi buliba akartak meghívni jó tíz évvel később, de akkor is visszautasításban volt részük...
Egyébként meg igyekeztem elvégezni a dolgomat.

Ami meg a fiatalságot illeti: az álláspontok mintha közelednének egymáshoz...:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!