Keresés

Részletes keresés

vibor Creative Commons License 2008-12-30 09:34:52 1719
Orban?
damm Creative Commons License 2008-12-30 09:33:47 1718
"...akire mondják, hazudik reggel, délben és este."
Ennél csak az a rosszabb, amikor valaki ÖNMAGÁNAK hazudik!!!!
A hozzászólás:
subadubadu Creative Commons License 2008-12-29 23:28:57 1709

"Senkije neki Gyurcsány, csak szerette volna a műsorát megkímélni az alcsúti bunkó ocsmány kifejezáseitől."

 

A fenti idézetben bizony lehet találni ocsmány kifejezést. Azonban nem lehet ocsmány az a megállapítás, miszerint "valaki beteges hazudozó", abban az esetben, ha akire mondják, hazudik reggel, délben és este.

 

Te, vagy Friderikusz hogyan hívnátok azt az embert, aki hazudik reggel, délben és este?

Előzmény:
alto Creative Commons License 2008-12-29 17:21:16 1696

Miért, ki neki Gyurcsány ?

 

Senkije neki Gyurcsány, csak szerette volna a műsorát megkímélni az alcsúti bunkó ocsmány kifejezáseitől.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!