|
|
|
|
 |
Csilla09
2008-12-31 01:24:02
|
857
|
Georgiabol (USA) teruleterol...onnan is az alapaha teruletrol szarmazo bulldog fajta. Allitolag ezek voltak az eredeti bulldog fajtak amit Angliabol behoztak az 1700as ev vegen. Majdnem teljesen kihaloban volt a fajta, most probaljak feltornaszni a szamukat, kb. 200-300 van beloluk.
Yogi :)


 |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-29 19:53:20
|
853
|
"alapala kek veru bulldogom"
ez mit jelent; "alapala kek veru" ???
tegyel mar be kepet! iszonyu aranyos lehet. |
|
Előzmény:
 |
Csilla09
2008-12-27 08:29:08
|
850
|
Hellosztok,
Van egy 2.5 honapos alapala kek veru bulldogom es mar hetek ota bongeszem a legmegfelelobb taplalkozast neki. Azt hiszem a legegeszsegesebb etes mod, akar mennyire undorito is :)) a nyers hus, csont es belso szervek etetese. Egyre jobban fel van kapva ez az etetesi modszer nyugaton es eskusznek ra, hogy milyen gyonyoru kondiba tartja a kutyat es van amelyik rakos vagy daganat teli kutya is felepult mikor erre a dietara fogtak. Szigoruan csak ezt kaphatja a kutya, semmi fot kaja, konyha maradek, tapszer nem kell neki hogy a bel florajat ne bontsuk fel. Szenhidratot is tilos adni nekik. Sokan nyers csirke hatat, nyakat, labakat, combot adnak a kutyajuknak, szivvel, zuzaval, marha nyelv, stb. nyulat, disznot nem nagyon es a kutya makk egeszseges. Ennek lattan egyre tobb allatorvos is ajanlja a nyers hus eteteset. Hat mar 3 hete etetem nyers hussal, apam lott egy ozet igy kapja a husos bordakat...imadja. En meg azert izzadok az aggodalomtol nehogy a csont a torkara akadjon vagy a hasaba feltomoruljon, de gyonyorueket urit..es minden rendben. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|