Keresés

Részletes keresés

hatodikk Creative Commons License 2008-12-29 23:54:48 1714
Ha te nem voltál még csak párttag sem, akkor mit kányálod itt Orbánt mint egy hivatásos pártagitátor?
A hozzászólás:
damm Creative Commons License 2008-12-29 17:55:30 1703

Na most képzeld el, hogy volt olyan is, aki képes volt nemet mondani a Pártnak. Nem is egyszer. És mégis vitte valamire. (Az igaz, nem olyan fényesen, mint azok, akik viszont nem voltak ennyire karakánok, de a többségük érdekes módon mostanában a jobboldalon tűnik fel...)
Ja, magamról van szó! :-))) Még a hetvenes évek elején, a főiskolai tanulmányaim során érdeklődött nálam az illetékes elvtársnő, hogy csatlakoznék-e hozzájuk. Azóta várja a válaszomat. Aztán meg egy komolyabb központi buliba akartak meghívni jó tíz évvel később, de akkor is visszautasításban volt részük...
Egyébként meg igyekeztem elvégezni a dolgomat.

Ami meg a fiatalságot illeti: az álláspontok mintha közelednének egymáshoz...:-)))))

Előzmény:
hatodikk Creative Commons License 2008-12-29 17:41:18 1699

A kádári középszer uralmát alaposan megsinylettem, igazán nem "stempli" volt. Én ugyanis valahogy mindig kilógtam a sorból, nem átlagosra sikeredtem.

 

"a  fiatalságunk, reményeink, próbálkozásaink, az már nem is érdekel Téged.
Félváll..."

 

Az már a múlt. Ha nem is spongyát rá", de azért a helyén kell kezelni. Egyébként meg azok a keretek többnyire csak a reményeink, próbálkozásaink megfojtására voltak jók. Vagy elindultál a pártkapcsolatok építésének útján, vagy belenyugodtál a középszer uralmába, és csak bámultad, hogy húz el Európa nyugati fele. 

No igen, volt benne egy csomó szép is.

Akkor voltam fiatal....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!