|
|
|
|
 |
hatodikk
2008-12-29 23:52:17
|
1713
|
"Senkije neki Gyurcsány, csak szerette volna a műsorát megkímélni az alcsúti bunkó ocsmány kifejezáseitől."
Tudod mit? Nem kellett volna meghívni a műsorába, oszt meg is kimélte volna a hallgatóságát az általad ocsmányként aposztrofált kifejezésektől. |
|
 |
subadubadu
2008-12-29 23:28:57
|
1709
|
"Senkije neki Gyurcsány, csak szerette volna a műsorát megkímélni az alcsúti bunkó ocsmány kifejezáseitől."
A fenti idézetben bizony lehet találni ocsmány kifejezést. Azonban nem lehet ocsmány az a megállapítás, miszerint "valaki beteges hazudozó", abban az esetben, ha akire mondják, hazudik reggel, délben és este.
Te, vagy Friderikusz hogyan hívnátok azt az embert, aki hazudik reggel, délben és este? |
|
A hozzászólás:
 |
alto
2008-12-29 17:21:16
|
1696
|
Miért, ki neki Gyurcsány ?
Senkije neki Gyurcsány, csak szerette volna a műsorát megkímélni az alcsúti bunkó ocsmány kifejezáseitől. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|