|
|
|
|
 |
hatodikk
2008-12-29 23:49:01
|
1712
|
"Mindezért Gyurcsány a hibás, aki párszor már lefejelte az alcsúti gigászt."
Még egyszer lefejeli, aztán mehetünk is (TE IS) koldulni Romániába:-( |
|
A hozzászólás:
 |
alto
2008-12-29 17:15:46
|
1695
|
Nem értelek én téged.
A jobboldal azt harsogja 2002 óta, hogy itt minden szét van verve, a nemzethalál tombol az utcákon, sorvad a magyar...
Mindezért Gyurcsány a hibás, aki párszor már lefejelte az alcsúti gigászt.
Akkor hogy hogy nem lelkesedsz érte? Ekkora rombolást igazán értékelhetnél kicsit vehemensebben.
|
|
Előzmény:
 |
árpádvér
2008-12-29 00:41:31
|
1682
|
Aki olyan tehetséges, hogy ellenzékből szétver egy országot, megérdemli a szavazatomat.
Gyenge riválisának ez csak kúrmánypozícióból sikerült. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|