Keresés

Részletes keresés

hatodikk Creative Commons License 2008-12-29 23:49:01 1712

"Mindezért Gyurcsány a hibás, aki párszor már lefejelte az alcsúti gigászt."

 

Még egyszer lefejeli, aztán mehetünk is (TE IS) koldulni Romániába:-(

A hozzászólás:
alto Creative Commons License 2008-12-29 17:15:46 1695

Nem értelek én téged.

 

A jobboldal azt harsogja 2002 óta, hogy itt minden szét van verve, a nemzethalál tombol az utcákon, sorvad a magyar...

 

Mindezért Gyurcsány a hibás, aki párszor már lefejelte az alcsúti gigászt.

 

Akkor hogy hogy nem lelkesedsz érte? Ekkora rombolást igazán értékelhetnél kicsit vehemensebben.

 

 

Előzmény:
árpádvér Creative Commons License 2008-12-29 00:41:31 1682

Aki olyan tehetséges, hogy ellenzékből szétver egy országot, megérdemli a szavazatomat.

 

Gyenge riválisának ez csak kúrmánypozícióból sikerült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!