Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-29 19:53:20 853
"alapala kek veru bulldogom"

ez mit jelent; "alapala kek veru" ???

tegyel mar be kepet! iszonyu aranyos lehet.
HelLopez Creative Commons License 2008-12-27 09:25:47 851
Szia!
Ismerek több kutyást aki nyerset - BARF etet.
Magam részßeröl vadat nem adnék neki, ugyanis a vad nyersen több veszélyes vírust tartalmaz, és férges is lehet.
Nàlunk bizonyos kor felett mondják, hogy át lehet állítani, ha jól emlékszem, 4 hónapos kor felett.
Magam részéröl nem minden tézissel értek egyet, a CSAK nyers etetéssel kapcsolatban.
A hozzászólás:
Csilla09 Creative Commons License 2008-12-27 08:29:08 850

Hellosztok,

 

Van egy 2.5 honapos alapala kek veru bulldogom es mar hetek ota bongeszem a legmegfelelobb taplalkozast neki. Azt hiszem a legegeszsegesebb etes mod, akar mennyire undorito is :)) a nyers hus, csont es belso szervek etetese. Egyre jobban fel van kapva ez az etetesi modszer nyugaton es eskusznek ra, hogy milyen gyonyoru kondiba tartja a kutyat es van amelyik rakos vagy daganat teli kutya is felepult mikor erre a dietara fogtak. Szigoruan csak ezt kaphatja a kutya, semmi fot kaja, konyha maradek, tapszer nem kell neki hogy a bel florajat ne bontsuk fel. Szenhidratot is tilos adni nekik. Sokan nyers csirke hatat, nyakat, labakat, combot adnak a kutyajuknak, szivvel, zuzaval, marha nyelv, stb.  nyulat, disznot nem nagyon es a kutya makk egeszseges. Ennek lattan egyre tobb allatorvos is ajanlja a nyers hus eteteset.  Hat mar 3 hete etetem nyers hussal, apam lott egy ozet igy kapja a husos bordakat...imadja. En meg azert izzadok az aggodalomtol nehogy a csont a torkara akadjon vagy a hasaba feltomoruljon, de gyonyorueket urit..es  minden rendben. :)

Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 10:37:28 843

Nos... most vásároltam be nekik, farhát, csirkemáj-szívvel, zúza, sertésvese, húsos csont...

 

Reggel leföztem egy adag zúzát + 2 vesét + rizs, répa + normál konzerv. Ugyanis Lopez hízókúrán van.

 

Gondolod megette????

A kicsi bezzeg betúrt egy hatalmas adagot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!