Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-24 00:10:23 849
Nem is kívánom, irtó szar nézni, ahogy nyammog...
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-24 00:08:21 848
soha nem volt valogatos kutyam. a fött kajat mind zabalta a tapot azt ettek.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 23:15:13 846

Kiderült, a sok cucc közül a májat, szívet megeszi és a kisütött libahájat...

Ùgyhogy ö ül ott!

 

Megy adagokban a fagyasztóba, a nagy részét a párom vállalta be, én mindig inkább egy-egy adagot fözök nekik, de ez praktikusabb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!