|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-24 00:10:23
|
849
|
| Nem is kívánom, irtó szar nézni, ahogy nyammog... |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-24 00:08:21
|
848
|
| soha nem volt valogatos kutyam. a fött kajat mind zabalta a tapot azt ettek. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-23 23:15:13
|
846
|
Kiderült, a sok cucc közül a májat, szívet megeszi és a kisütött libahájat...
Ùgyhogy ö ül ott!
Megy adagokban a fagyasztóba, a nagy részét a párom vállalta be, én mindig inkább egy-egy adagot fözök nekik, de ez praktikusabb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|