Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-24 00:08:21 848
soha nem volt valogatos kutyam. a fött kajat mind zabalta a tapot azt ettek.
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-24 00:07:23 847
en mindig igy csinaltam. 4 napra egyszerre.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 23:15:13 846

Kiderült, a sok cucc közül a májat, szívet megeszi és a kisütött libahájat...

Ùgyhogy ö ül ott!

 

Megy adagokban a fagyasztóba, a nagy részét a párom vállalta be, én mindig inkább egy-egy adagot fözök nekik, de ez praktikusabb.

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-23 23:13:21 845
ügyes vagy! Lopez ül ott? azt mondtad ö nem kajas.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!