Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 23:15:13 846

Kiderült, a sok cucc közül a májat, szívet megeszi és a kisütött libahájat...

Ùgyhogy ö ül ott!

 

Megy adagokban a fagyasztóba, a nagy részét a párom vállalta be, én mindig inkább egy-egy adagot fözök nekik, de ez praktikusabb.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-23 23:13:21 845
ügyes vagy! Lopez ül ott? azt mondtad ö nem kajas.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 23:09:29 844

Öööö, méghogy a fözés fáradtság???

Ès, ez elöre gyártott kutya-kaja... Kiegészítés a normál konzervhez.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!