|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-23 23:15:13
|
846
|
Kiderült, a sok cucc közül a májat, szívet megeszi és a kisütött libahájat...
Ùgyhogy ö ül ott!
Megy adagokban a fagyasztóba, a nagy részét a párom vállalta be, én mindig inkább egy-egy adagot fözök nekik, de ez praktikusabb. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-23 23:13:21
|
845
|
| ügyes vagy! Lopez ül ott? azt mondtad ö nem kajas. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-23 23:09:29
|
844
|
Öööö, méghogy a fözés fáradtság???
Ès, ez elöre gyártott kutya-kaja... Kiegészítés a normál konzervhez.
 
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|