|
|
|
|
 |
Akinom89
2009-01-01 20:33:22
|
46
|
Az alkohol kiszárítja, így az nem jó, ajánlom a Betadint, ami foltot hagy, de jobb. És nemcsak a kampót kell lekezelni, hanem magát a lukat is. Nekem karika van, és az egész karikát kezeltem le, és beforgattam a lukba is. |
|
A hozzászólás:
 |
Sotyikaa
2008-12-23 13:19:58
|
45
|
Hello ! :) Segítséget kérnék..van egy orrpiercingem amit tegnap csináltattam...Nekem aztmondta a csaj hogy 70 %-os szesszel kenegessem a kampót mert nekem kampós van..az jó ugye?és csak a kampót? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|