Keresés

Részletes keresés

Akinom89 Creative Commons License 2009-01-01 20:33:22 46
Az alkohol kiszárítja, így az nem jó, ajánlom a Betadint, ami foltot hagy, de jobb.
És nemcsak a kampót kell lekezelni, hanem magát a lukat is. Nekem karika van, és az egész karikát kezeltem le, és beforgattam a lukba is.
A hozzászólás:
Sotyikaa Creative Commons License 2008-12-23 13:19:58 45
Hello ! :)
Segítséget kérnék..van egy orrpiercingem amit tegnap csináltattam...Nekem aztmondta a csaj hogy 70 %-os szesszel kenegessem a kampót mert nekem kampós van..az jó ugye?és csak a kampót?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!