|
|
|
|
 |
Csilla09
2008-12-27 08:29:08
|
850
|
Hellosztok,
Van egy 2.5 honapos alapala kek veru bulldogom es mar hetek ota bongeszem a legmegfelelobb taplalkozast neki. Azt hiszem a legegeszsegesebb etes mod, akar mennyire undorito is :)) a nyers hus, csont es belso szervek etetese. Egyre jobban fel van kapva ez az etetesi modszer nyugaton es eskusznek ra, hogy milyen gyonyoru kondiba tartja a kutyat es van amelyik rakos vagy daganat teli kutya is felepult mikor erre a dietara fogtak. Szigoruan csak ezt kaphatja a kutya, semmi fot kaja, konyha maradek, tapszer nem kell neki hogy a bel florajat ne bontsuk fel. Szenhidratot is tilos adni nekik. Sokan nyers csirke hatat, nyakat, labakat, combot adnak a kutyajuknak, szivvel, zuzaval, marha nyelv, stb. nyulat, disznot nem nagyon es a kutya makk egeszseges. Ennek lattan egyre tobb allatorvos is ajanlja a nyers hus eteteset. Hat mar 3 hete etetem nyers hussal, apam lott egy ozet igy kapja a husos bordakat...imadja. En meg azert izzadok az aggodalomtol nehogy a csont a torkara akadjon vagy a hasaba feltomoruljon, de gyonyorueket urit..es minden rendben. :) |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-23 10:37:28
|
843
|
Nos... most vásároltam be nekik, farhát, csirkemáj-szívvel, zúza, sertésvese, húsos csont...
Reggel leföztem egy adag zúzát + 2 vesét + rizs, répa + normál konzerv. Ugyanis Lopez hízókúrán van.
Gondolod megette????
A kicsi bezzeg betúrt egy hatalmas adagot. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-15 22:41:00
|
841
|
es a csupa porcogos leveshus? "suppenfleisch" es olyan mint az oldalas, rengeteg porcogoval.
http://de.wikipedia.org/wiki/Suppenfleisch
nem vagyok egy nagy husszakertö, de azt hiszem ez a "Querrippe" a legjobb resz. de latni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|