Keresés

Részletes keresés

hhx Creative Commons License 2009-01-08 08:12:29 76
Ahhoz nem lesz kicsi a tervezett gáztároló?
A hozzászólás:
cüge Creative Commons License 2008-12-16 23:11:51 74
Üdv mindenkinek!

Engem is nagyon érdekel a téma, leginkább amióta elolvastam 1 cikket: http://www.greenfo.hu/hirek/print_hirek_item.php?hir=6109&PHPSESSID=c7a65e6c34eb408a53a0884021c1a0e8

A fűtés problémáját esetleg úgy lehetne megoldani, hogy több tartály lenne összekapcsolva fűtőcsövekkel. Vagyis amíg be nem indul a gázfejlődés a frissen töltött tartályban addig a többiből nyert többlethőmérséklet fűtené. A több tartályt azért tartom életképesnek, mert így folyamatos lenne a gázfejlődés. A gáz tárolására pedig két egymásba fordított hordó (gazométer) megfelel, amiben minimális nyomást is létre lehet hozni súlyozással.

Egyébként nagyban gondolkozok, vagy legalább 1 lakás áramellátásában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!