|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-23 10:37:28
|
843
|
Nos... most vásároltam be nekik, farhát, csirkemáj-szívvel, zúza, sertésvese, húsos csont...
Reggel leföztem egy adag zúzát + 2 vesét + rizs, répa + normál konzerv. Ugyanis Lopez hízókúrán van.
Gondolod megette????
A kicsi bezzeg betúrt egy hatalmas adagot. |
|
 |
HelLopez
2008-12-15 22:42:29
|
842
|
| Az jó, az elfogy. Persze, csak 2-3szor eszi meg egymás után... |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-15 22:41:00
|
841
|
es a csupa porcogos leveshus? "suppenfleisch" es olyan mint az oldalas, rengeteg porcogoval.
http://de.wikipedia.org/wiki/Suppenfleisch
nem vagyok egy nagy husszakertö, de azt hiszem ez a "Querrippe" a legjobb resz. de latni. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 21:53:00
|
840
|
Nem sértödök, eszembe se volt, csak nem értettem. Ùgyhogy remekül nem értettük egymást.
A fejhús szerintem is jó. De ha nem eszi, nem tömhetem bele.
Söt, a pacalt se.
De a sertésszív jöhet, meg a farhát is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|