Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-23 10:37:28 843

Nos... most vásároltam be nekik, farhát, csirkemáj-szívvel, zúza, sertésvese, húsos csont...

 

Reggel leföztem egy adag zúzát + 2 vesét + rizs, répa + normál konzerv. Ugyanis Lopez hízókúrán van.

 

Gondolod megette????

A kicsi bezzeg betúrt egy hatalmas adagot.

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 22:42:29 842
Az jó, az elfogy. Persze, csak 2-3szor eszi meg egymás után...
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 22:41:00 841
es a csupa porcogos leveshus? "suppenfleisch" es olyan mint az oldalas, rengeteg porcogoval.

http://de.wikipedia.org/wiki/Suppenfleisch

nem vagyok egy nagy husszakertö, de azt hiszem ez a "Querrippe" a legjobb resz.
de latni.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:53:00 840

Nem sértödök, eszembe se volt, csak nem értettem. Ùgyhogy remekül nem értettük egymást.

 

A fejhús szerintem is jó. De ha nem eszi, nem tömhetem bele.

Söt, a pacalt se.

 

De a sertésszív jöhet, meg a farhát is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!