Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 22:41:00 841
es a csupa porcogos leveshus? "suppenfleisch" es olyan mint az oldalas, rengeteg porcogoval.

http://de.wikipedia.org/wiki/Suppenfleisch

nem vagyok egy nagy husszakertö, de azt hiszem ez a "Querrippe" a legjobb resz.
de latni.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:53:00 840

Nem sértödök, eszembe se volt, csak nem értettem. Ùgyhogy remekül nem értettük egymást.

 

A fejhús szerintem is jó. De ha nem eszi, nem tömhetem bele.

Söt, a pacalt se.

 

De a sertésszív jöhet, meg a farhát is.

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 21:50:49 839
bammeg, meg ne sertödj! hat van neked egy erzekeny lelked ... en csak nem ertem. ezert kerdeztem.
nekem egyszerübb volt a "leveshust" v a kopffleischt megvenni, jo naaagy adagban megfözni. bedobozolni, lefagyasztani. 4 napi kajat tudtam egyszerre csinalni. es tuti biztos voltam benne h se csör, se szoja, se semmi disznosag nincs benne.
a wien mitte piacon VOLT egy hentes aki ott az orrom elött daralta le nagyluku daralon a marhafejet. tiszta hus es porc, szinte semmi zsir.
tudom a te kutyad nem eszi, pedig szerintem az egyik legjobb kutyakaja.
oke, nem volt bio ... de a muslim hentesek a legtisztabbak - vallasi okokbol, annal mar csak a kosher a jobb, de megfizethetetlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!