|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-15 22:41:00
|
841
|
es a csupa porcogos leveshus? "suppenfleisch" es olyan mint az oldalas, rengeteg porcogoval.
http://de.wikipedia.org/wiki/Suppenfleisch
nem vagyok egy nagy husszakertö, de azt hiszem ez a "Querrippe" a legjobb resz. de latni. |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 21:53:00
|
840
|
Nem sértödök, eszembe se volt, csak nem értettem. Ùgyhogy remekül nem értettük egymást.
A fejhús szerintem is jó. De ha nem eszi, nem tömhetem bele.
Söt, a pacalt se.
De a sertésszív jöhet, meg a farhát is. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-15 21:50:49
|
839
|
bammeg, meg ne sertödj! hat van neked egy erzekeny lelked ... en csak nem ertem. ezert kerdeztem. nekem egyszerübb volt a "leveshust" v a kopffleischt megvenni, jo naaagy adagban megfözni. bedobozolni, lefagyasztani. 4 napi kajat tudtam egyszerre csinalni. es tuti biztos voltam benne h se csör, se szoja, se semmi disznosag nincs benne. a wien mitte piacon VOLT egy hentes aki ott az orrom elött daralta le nagyluku daralon a marhafejet. tiszta hus es porc, szinte semmi zsir. tudom a te kutyad nem eszi, pedig szerintem az egyik legjobb kutyakaja. oke, nem volt bio ... de a muslim hentesek a legtisztabbak - vallasi okokbol, annal mar csak a kosher a jobb, de megfizethetetlen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|