|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-15 21:50:49
|
839
|
bammeg, meg ne sertödj! hat van neked egy erzekeny lelked ... en csak nem ertem. ezert kerdeztem. nekem egyszerübb volt a "leveshust" v a kopffleischt megvenni, jo naaagy adagban megfözni. bedobozolni, lefagyasztani. 4 napi kajat tudtam egyszerre csinalni. es tuti biztos voltam benne h se csör, se szoja, se semmi disznosag nincs benne. a wien mitte piacon VOLT egy hentes aki ott az orrom elött daralta le nagyluku daralon a marhafejet. tiszta hus es porc, szinte semmi zsir. tudom a te kutyad nem eszi, pedig szerintem az egyik legjobb kutyakaja. oke, nem volt bio ... de a muslim hentesek a legtisztabbak - vallasi okokbol, annal mar csak a kosher a jobb, de megfizethetetlen. |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 21:40:20
|
838
|
Fözni is szoktam...
Ezt nem tudom, most miért így kaptam meg.
Kifejezetten belsöségeket, húst, farhátat, még pacalt is fözök...
Csak nem minden nap.
Ès fö kajának meg találtam egy olyat, ami nekünk az alternatíva. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-15 21:31:58
|
836
|
egyszerüen nem ertelek. csomo energiat forditasz arra, h minel jobb gyari kajat vegyel, de hust venni es egy labasban összefözni pl rizzsel az mar "munka". 10 perc kb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|