Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:40:20 838

Fözni is szoktam...

Ezt nem tudom, most miért így kaptam meg.

Kifejezetten belsöségeket, húst, farhátat, még pacalt is fözök...

 

Csak nem minden nap.

 

Ès fö kajának meg találtam egy olyat, ami nekünk az alternatíva.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 21:31:58 836
egyszerüen nem ertelek. csomo energiat forditasz arra, h minel jobb gyari kajat vegyel, de hust venni es egy labasban összefözni pl rizzsel az mar "munka".
10 perc kb.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:22:41 808

De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...

 

Persze, kell hús + belsöség.

A színhúsból készült kaja se lenne jó.

 

Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.

 

Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!