Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:07:31 835
Màrmint az Orijennel.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:06:17 833

Lehet, én fogtam ki pecheseket. Saját börön - szerencsére - nem tapasztaltunk ilyet.

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 21:03:17 830

Nekem yorkiaim vannak akik viszonylag kényes kutyák de nem lettek allergiásak az ACANA-tól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!