|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 21:06:17
|
833
|
Lehet, én fogtam ki pecheseket. Saját börön - szerencsére - nem tapasztaltunk ilyet. |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 21:03:17
|
830
|
Nekem yorkiaim vannak akik viszonylag kényes kutyák de nem lettek allergiásak az ACANA-tól. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:57:57
|
825
|
Azt írják. Lehet, úgy is van. :-)))
Nem tudom, nem próbáltam.
Èrdekes az Acanás dolog. Az újat ugyan nem ismerem, de a régire tényleg többen, és szinte azonnal allergizáltak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|