Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 21:02:18 829
Mi meg oda megyünk gyakran, a párom györi :-DDD
A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 21:01:40 828
Mi gyakran megyünk mert győriek vagyunk! :)
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:58:48 827

Nekem nem lesz, mert tele van turistával :-DDD

 

Persze, nem komoly. Tényleg szép. Szeretem ezt a várost.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!